درباره ما

شرکت ایپک یول ایرانیان در سال 1379 در زمینه دکوراسیون داخلی و پرده در کشور ترکیه با هدف تحقیق و پژوهش پرده های نسل جدید و انتقال تکنولوژی مربوطه به کشورمان فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز نمود و در پروژه های متعدد تولید و نصب پرده با شرکت های معروف ترکیه مشارکت نمود. در سال 1383 با تکنولوژی و دانش فنی تولید پرده های مدرن در کشور عزیزمان ایران شروع به ساخت کارخانه و راه اندازی خط تولید پرده های مدرن اداری و خانگی پرداخت و با ثبت شرکت ایپک یول ایرانیان (جاده ابریشم) و انتخاب برند ایپک در این راه قدم گذاشت.

شرکت ایپک یول ایرانیان برای اولین بار خط تولید پرده های شید رولی را راه اندازی نمود و در این زمینه موفقیت های بی شماری را چه از حیث کیفیت و چه از لحاظ معرفی برند کسب نمود.

هم اکنون این شرکت با تجربه ای بیش از ده سال خط تولید پرده های شید رولی ، پرده های سان اسکرین (خورشیدی)، زبرا، پرده نمایش پروژکتور، پرده های ریلی بیمارستانی را نیز راه اندازی نموده است تا بتواند با وسعت و تنوع تولیدات خود حداقل 60% نیاز مصرف کنندگان داخلی را تامین نماید.

شرکت ایپک یول ایرانیان در زمینه تولید پرده های موتور دار و کنترل از راه دور و سیستم اتوماسیون خانه های هوشمند نیز با شرکت های مطرح دنیا از قبیل گروه بکر آلمان و گروه موتورای ایتالیا همکاری می نماید که سبب شده انواع پروژه ها با پرده های هوشمند را طراحی کرده و اجرا نماید.

شرکت ایپک یول ایرانیان در کنار فعالیت های جاری خود مقوله تحقیق و توسعه را برای رسیدن به کیفیتی بالاتر دنبال می نماید و محصولات خود را به صورت انبوه تولید کرده و برخی را مستقیم توسط کادر فنی خود در پروژه ها اجرا می کند، قسمتی دیگر از شرکت به تولید سفارشهایی می پردازد که توسط نمایندگان یعنی فروشگاه ها و مغازه ها که بالغ بر 350 نماینده فعال در سطح کشور است سفارش داده می شود.

تقدیرات و افتخارات

  • برگزیده نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در سال 1389
  • برگزیده نمایشگاه Medex تهران در سال 1390
  • دریافت لوح تقدیر از نمایشگاه تهران

همکاری با ما

در صورت تمایل به همکاری با مجموعه ایپک و دریافت نمایندگی فروش محصولات این شرکت در شهر خود با ما تماس بگیرید.